Uit liefde voor de klant

“We schreven er al eens een blog over: ‘Hé! Ik wil aandacht!’ Want dat wil je klant toch? Of niet? Wij krijgen graag het perspectief van de klant eens voorgeschoteld. Dat is waar je het voor doet ‘Uit liefde voor de klant’.”
Samenvatting managementboek.nl:
Zowel klanten als bedrijven willen meer van elkaar. Maar krijgen zonder geven, lukt niet!
Klanten willen het heft in eigen handen nemen.
Ze willen niet misleid worden, persoonlijk en consistent behandeld worden en ervaringen delen via sociale media. Tegelijk weten organisaties dat de klant mondiger is geworden, dat bedrijfswaarden consistent naar buiten gebracht moeten worden in alles wat ze doen en zeggen. Toch is het vaak zoeken naar de echte toegevoegde waarde die klanten willen.
Via interviews met enerzijds meer dan 50 bedrijven en anderzijds op basis van meer dan 200 klantenervaringen, biedt ‘Uit liefde voor de klant’ beide partijen een nieuwe perspectief om het beste te halen uit de onderlinge relatie.