Meld een boek aan

Welk boek mag volgens jou niet ontbreken in onze Merkwaardige boekenkast?

    Mensen raken = klanten maken

    Mensen raken = klanten maken Jochen Roef & Jozefien de Feyter
    Marketing Lannoo Campus
    2020 200

    Hoe je sales- en marketingaanpak differentiëren in een wereld van digitalisatie en hyperpersonalisatie

    Klanten eisen vandaag een uiterst gepersonaliseerde en unieke aankoopervaring: ze verlangen vakkundige begeleiding in een aankoopproces dat van a tot z relevant en efficiënt is. Maar hoe geef je als verkoper invulling aan die uitdagende verwachting?

    Het RIO-model klaart voor jou de klus. Het is een methode waarmee je de aankoopvoorkeuren van je gesprekspartner in kaart brengt en exact zicht krijgt op wat nodig is om vertrouwen en samenwerking te laten ontstaan.

    Mensen raken = klanten maken brengt je tot de kern van het hedendaagse verkopen, maar gaat ook verder. Meer dan klanttypologie, betekent RIO het startpunt van een nieuw salestijdperk waarin waarachtig contact tussen klant en verkoper centraal staat. Integreer je als verkoper de kennis uit dit boek, dan zal niet enkel je omzet stijgen, maar ook je eigenwaarde en de positieve invloed op de mensen om je heen.

    bron: bol.com

    Dit boek kopen?

    Dat kan! Klik op een van de knoppen om dit boek te bestellen! Of steun de boekensector en bestel hem hier.

    Deel dit boek:

    Gerelateerde boeken

    Terug naar home